Bizi Takip Edin
facebook sayfamız
twitter sayfamız
youtube sayfamız
google+ sayfamız

zonguldak ağır nakliyat

Zonguldak nakliyat ambarı ve depolama işlemlerinizi en hızlı şekilde organize ederek tam bir lojistik hizmeti sağlar. Nakliyeciler sitesi güçlü bağlantısıyla yerel kamyon ve tır olarak büyük bir toplulukla çalışan mersin ağır nakliyat kaliteli ve ucuz ve hızlı servisle müşterilerine hizmet eder. Şehir içi nakliyat olarak 50 nc, ısuzu pikapla çalışmalarını sürdürün şirketimiz güvenle yük teslimatını yapar.

Nakliyeciler kooperatifi ve sitesiyle beraber hareket eden şirketimiz bu sayede çalışmalarını sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde devam ettirir. Ayrıca gabari dışı ve çıkıntılı yüklerinizi lowbed araçlarımızla türkiye’nin her noktasına sevk ederek yol izni kilometre hesaplama ve mola yerleri konusunda müşterilerine danışmanlık hizmeti sağlar.

Frigo ve soğuk taşıma konusunda uzun yılların verdiği birikimle yaş sebze, meyve, balık gibi malzemelerinizi tüm türkiye’ye dağıtımı konusunda lojistik hizmeti sağlar Ulaştırma bakanlığının vermiş olduğu C2 belgesinin yetkileri doğrultusunda tır filosu yardımıyla tüm nakliye hizmetlerinizde yanınızdayız.


Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
Sosyal medyada bize destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz.