Bizi Takip Edin
facebook sayfamız
twitter sayfamız
youtube sayfamız
google+ sayfamız

şanlıurfa ağır nakliye firmaları

Şanlı urfa nakliyeciler sitesi aracılığıyla türkiye geneline taşımacılık yapan mersin ağır nakliyat tüm gabari dışı yüklerinizi güvenle taşır. Yol izni ve danışmanlık hizmetini ücretsiz yapan şirketimiz sizlerin taleplari doğrultusunda hareket etmektedir. nakliyat ambarı ve şanlı urfa depo kiralamada bir numara olan firmamız gururla hizmet sunar.

Şanlı urfa nakliyeciler kooperatifi ile müşterek olarak çalışmalarımızda yerel kamyon ve tır olmak üzere özmal kiralık araçlarla yüklerinizi taşımaktayız. uzun yolların uzmanı şoförlerimizle türkiye’nin dört bir yanına kesintisiz hizmetimizi devam ettirerek taşımacılık konusunda şirket alt yapımıza teknolojiye uygun olarak geliştirmekteyiz.

Frigo taşımacılığında uzun yıllardır tır ve kamyon soğuk taşıma zinciri ile şehirler arası ve şehir içi tüm taşıma hizmetlerini lojistik mantığıyla hizmet etmektedir. Aşağıdaki Yüklemeler İçin Araç İmkan Bildirilmesi Rica Olunur. Malzemeler Hazırdır. Polonya 10.Bölge Olsztyn Yükleme – Gebze Boşaltma (Araç Türü Fark Etmez)Polonya 83.Bölge Gdansk Yükleme – İran Tahran Boşaltma (Tenteli 2,85 Yüksekliğinde)Şirketimiz yurt içi nakliyede marka değeri yüksek C2 taşıma belgesi ile sizlere güvenle nakliye yapmaktadır.

 


Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
Sosyal medyada bize destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz.