Bizi Takip Edin
facebook sayfamız
twitter sayfamız
youtube sayfamız
google+ sayfamız

manisa ağır nakliyat

Manisa şehirler arası nakliyat olarak gabari dışı yük taşımacılığı çıkıntılı ve paletli malzemelerinizi adresten adrese  teslimat yapmaktadır. Nakliye fiyatları müşterilerimizin olmazsa olmazı yani ucuz ve kaliteli hizmet bu konuda uzun yılların verdiği tecrübeyle en rekabetçi navlun bedelini verebilme kapasitesine sahip firmamız güvenle çalışmaya devam eder.

Manisa nakliyeciler kooperatifi ile olan güçlü diyaloğuyla manisa’dan tüm türkiye’ye yük ve eşya taşıyan şirketimiz sizlere en iyi hizmeti sunma gayreti içindedir. Nakliyeciler sitesi ve firmalarıyla kamyon tır alışverişi konusunda sorunsuz çalışan firmamız yerel kamyoncuların tecrübesinden faydalanarak tüm türkiye’ye yüklerinizi taşımaya devam eder.

Greyder, loder, beko, paletli ve inşaat malzemelerini uygun tır ve kamyonla talepler doğrultusunda istenilen adrese en kısa sürede yol izni ve eskort eşliğinde taşımacılık hizmeti verir.  Aşağıda detayları bulunan sevkiyat için 10 adet kara yolu ve demir yolu nakliyesi navlun teklifinizi göndermenizi önemle rica ederim. Yükleme 17.03.2017 veya 20.03.2017 tarihinde gerçekleşecektir. Yükleme Adresi : Zavodskaya, 1, Segezha, Kareliya Republits, Rusya, 186420Alıcı Adresi:  Mah. ait Polat Blv. No: 396-P.K.33450 Yenice/Tarsus


Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
Sosyal medyada bize destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz.