Bizi Takip Edin
facebook sayfamız
twitter sayfamız
youtube sayfamız
google+ sayfamız

lübnan ağır nakliyat

Lübnan ağır Nakliyat 

Mersin ağır nakliyat 1996 yılında faaliyete geçmiş olup uluslararası yollarda boy göstermeye başlamış, ve ağır nakliyat konusunda söz sahibi firmalardan biri olmayı başarmıştır.Şu an Mersin, istanbul ve hatay ’daki üç ofisinde faaliyetlerine devam etmektedir. Yetişmiş ve tecrübeli iş gücü ile proje kargo nakliyesi konusunda ülke sınırlarını aşan haklı bir üne sahip olmuştur.Firma olarak düzenli bir çalışma prensibi ve uyumlu bir çalışma şekli ile hizmette kalite seviyesini yüksek tutmaktadır.Mersin ağır nakliyat proje kargo nakliyat’ı konusunda her geçen gün konumunu güçlendirmeye devam etmekte gelen talepleri, Gelişen taşıma tekniklerine yakından takip ederek, müşteri ve tedarikçilerin’de taleplerini göz önünde bulundurmaktadır. Firmamız Lowbet alım yatırımlarına da devam etmektedir.
İşimiz müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin nakliye maliyetlerini düşürmeye çalışmak, aynı anda lojistik ve nakliye operasyonlarına yeterli değeri katmaktır.Potansiyel olarak çok geniş bir hatta sahip olan firmamız Avrupa hattı üzerindeki gücünü giderek arttırmaktadır.

Mersin Ağır Nakliyat, güven, sürat ve verimlilik ilkeleriyle hizmet vererek koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine öncelikli hedef edinmiştir.

Gelişmekte olan sektörde adım adım yerini sağlamlaştırmakla beraber, uygun fiyatlar ile de siz değerli müşterilerimizin bütçesini de düşünmektedir.Mersin ağır nakliyat, Avrupa standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Büyüklerimizden aldığımız disiplin, güvenli ve hızlı taşımacılık ilkesi ile onun yüksek çalışma performansı ve başarma azmi ile yeniden yapılanma döneminde, geçmişten gelen tecrübelerimizi sizlerle paylaşabilmek ve sizlere daha kapsamlı hizmet sunabilmek amacıyla firmamız, günümüz hizmet sektörünün tüm avantajlarını sizlerin kullanımına açmak amacıyla kurulmuştur.Firmamız üst düzey yöneticilik prensibi ile çalışmakta olup her geçen gün kendini yenilemektedir.

Firmamızın amacı, sizlere hızlı, güvenli, kaliteli hizmet vererek faydalı olabilmek, güvenilir, prensipli çalışmalarımız ile nakliye sektörünün öncülüğünü devam ettirebilmektir.

HİZMETLERİMİZ

Şehiriçi ve Şehirlerarası Ağır Nakliye Lowbed HizmetiEskavatör Loader Dozer Grayder Silindir Lowbed Nakliyatı

Paletli Lastikli Excavatör ve Loader Taşıma ve Lowbed Nakliyesi

Beko Loader Silindir İş makinası Taşımacılığı Lowbed Nakliyatı

Boş ve Dönüş Lowbet Yükü Temini

Dönüş Lowbed Araçlarına Yük Temini

Boş Araçlara İş makinaları, Mal ve Yük Temini

Tır, Kamyon, Lowbed ve Çekici Temini

lübnan Ağır Nakliyat

lübnan Lowbetçileri, lübnan Ağır Taşımacılık

lübnan Ağır Nakliyeci Lowbedci  lübnan Trans Nakliyat

lübnan Ağır Nakliyat, Lowbed Nakliye Taşımacılık İşletmeciliği

PROJE TAŞIMACILIĞI, İŞ MAKİNALARI NAKLİYESİ, VİNÇ VE FORE NAKLİYATI,

ASKERİ EKİPMAN TAŞIMACILIĞI,  TESİS VE TRAFO TAŞIMALARI,

BORU HATTI NAKLİYELERİ,  BETON VE ÇELİK ELAMAN NAKLİYESİ

Yurtiçi Karayolu Ağır İş Makinaları ve Ağır Yük Taşımacılığı

proje taşımacılığı lübnan

lübnan ağır nakliye

lübnan ağır nakliye firmaları

lübnan ağır nakliyat firmaları

lübnan ağır taşımacılık


Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
Sosyal medyada bize destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz.