Bizi Takip Edin
facebook sayfamız
twitter sayfamız
youtube sayfamız
google+ sayfamız

kütahya ağır nakliye firmaları

Kütahya nakliyeciler sitesi aracılığıyla çalışmalarını sürdüren mersin ağır nakliyat sizlere şehir içi nakliyat ve nakliyeciler kooperatifi işbirliğiyle en iyi hizmeti sunma yolunda uzun mesafeler kaydetme yolunda adımlar atmaya devam etmektedir. gabari dışı taşımalarda lowbed tır kullanan şirketimiz şehirler arası nakliyede ise kamyon kullanarak sizlere en hızlı ve un ucuz fiyatlarla adresten adrese teslimat yaparak hizmet kalitesini bir adım öteye götürmüştür.

Ulaştırma bakanlığının vermiş olduğu C2 belgesi yetkileri doğrultusunda gerek yurt içi gerekse uluslararası nakliyede tüm taşımalarınızı depolam, ambar ve gümrükleme gibi işlemleri sizin adınıza gerçekleştirmektedir. Frigo taşımlarına organize eden şirketimiz gerek özmal gerekse kiralık araçlarla teslimat gerçekleştirir . Danışmanlık hizmet’lerinizide yapan firmamız sizlere eniyi hizmeti sunmaktadır.

Ayrıca türkiye genelinde irtibatları ile tüm yük ve eşya taşımanıza en kısa sürede araç temin ve tedarik konusunda çıtayı en üst seviyede tutmayı başarmıştır. parsiyel ve parça yüklerinizi depoladıktan sonra istediğiniz bölgeye en hızlı en ucuz şekilde sevk ederek müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

 

kütahya
kütahya

kütahya nakliye ilanları


Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
Sosyal medyada bize destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz.