Bizi Takip Edin
facebook sayfamız
twitter sayfamız
youtube sayfamız
google+ sayfamız

konya ağır nakliyat

Konya nakliyat firmaları arasında yerini almış olan şirketimiz mersin merkezli bir kuruluş olup konya’daki şubesi aracılığıyla hizmet vermeye devam etmektedir. konya ilden ile taşımacılık ile gerek istanbul. ankara ve adana başta olmak tüm şehirlere taşımacılık konusunda hizmetlerini sürdürmektedir. kamyon garajında bulunan deneyimli tırcılarla işlerimizi sürdürmekteyiz.

konya nakliyat ambarına yakın mesafedeki şubemiz şehirlerarası nakliyat için talep geldiğinde en uygun kamyonu veya ağır yük aracını hemen organize etmektedir.  eğer konya ambar’da uygun araç yok ise nakliyeciler sitesi’de bulunan görevli arakadaştan destek alarak organizasyon tamalanmaktadır. bu kadar titiz ve arştırmadan sonra en uygun taşımacılık fiyatları ile yükünüzü varış noktasına ulaştırmaktayız.

frigo taşımacılık’ta yapan firmalar ile bağlantısı güçlü olan şirketimiz yurtiçi frigo konusunda ve uluslararası frigo nakliyesi konusunda frigo tır firmaları arasında en ucuz ve en kaliteli hizmeti vermektedir firmamız hizmetlerini resmi olarak ulaştırma bakanlığını vermiş olduğu C2 yetki belgesinin verdiği yasal haklar çercevesinde taşıma gerçekleştirmektedir


Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
Sosyal medyada bize destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz.