Bizi Takip Edin
facebook sayfamız
twitter sayfamız
youtube sayfamız
google+ sayfamız

kastamonu ağır nakliyat firmaları

Kastamonu nakliye firmaları arasında en kaliteli ucuz fiyata taşımacılık yapan firmamız gabari dışı yüklerinizi güvenli türkiyenin her ilene cmr sigortası güvencesiyle teslim eder.
Şehir içi nakliyat olarak yerel firmalarla kiralık araç anlaşması gereği  hizlere hizmet sunar. Şehirler arası nakliyat işlemlerinde ise nakliyeciler sitesi bağlantısıyla yüklerinizi adresten adrese yeni model tır aracılığla tesli eder.

Nakliyeciler kooperatifi üyeleriyle sıkı bağlantısı olan şirketimiz bu sayede yerel tırlarla tüm hizmetlerinizi  ambar depolama aktarma yük güvenliği gibi hizmetlerde bulunarak tam bir lojistik hizmeti sağlar. Telefon görüşmemize istinaden teklifte sunmak adına konu Karapalpakistan için tam tır navlun fiyatı verebilir misiniz? İstanbul-Özbekistan karapalpakistan bölgesine
Taşıma fiyatımız 6,600 tl.dir.Aşağıda detayları bildirilen yük için en uygun navlunu rica ederim;Yükleme yeri ADANA Boşaltma yeri kastamonu Yükleme zamanı HAFTAYA
Ağırlık 15 TON/TIR Mal cinsi YEDEK PARÇAAraç tipi TENTELİAraç sayısı 2 Siparişin onaylanması durumunda tekrardan sizi bilgilendiririm.


Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
Sosyal medyada bize destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz.