Bizi Takip Edin
facebook sayfamız
twitter sayfamız
youtube sayfamız
google+ sayfamız

istanbul ağır nakliyat firmaları

İstanbul nakliye firmaları arasında yerini alan firmamız mersin ağır nakliyat lowbed ve gabari dışı taşımalar konusunda güçlü araç alt yapısı ve tecrübeli şoförlerle müşterilerine hizmet vermektedir. şirketimiz kaliteli ucuz fiyata taşıma yapmanın önemni anlamış ve bu konuda diğer şirketlere göre daha uygun taşıma fiyatına malzemeye varış noktasına güvenli bir şekilde teslim etmektedir

Ayrıca türkiye genelinde yaygın şube ağıyla tenteli tır nakliyesi hizmetinde özmal ve kiralık araçların yanı sıra yerel araçlarıda devreye sokarak daha ucuz fiyat elde edip müşteri memnuniyetini şağlamaktadır. taşıma işlemini baştan sona deneyimli dürüst personelle yapan firmamız yol bilgisi eskort ve paletli beko greyder sal kasa araçlala hizmete devam etmektedir.

Frigo taşıma konusunda bünyesinde barındırdığı mersin frigo ltd şti aracılığla bu konudada nakliye hizmeti vererek iğneden ipliğie karayolu taşıma hizmetinde başarılı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. depolama garaj kiralama gibi komple lojistik hizmeti vermekteyiz.


Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
Sosyal medyada bize destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz.