Bizi Takip Edin
facebook sayfamız
twitter sayfamız
youtube sayfamız
google+ sayfamız

iskenderun ağır taşımacılık

iskenderun nakliyeciler arasında yerini alan mersin ağır nakliyat yıllarca vermiş olduğu taşıma hizmetiyle müşterilerin beğenini kazanmıştır. tır lojistik firmaları bu kadar çok olduğu halde tercih edilmeyi başaran şirketimiz bunu deneyimli personel ve dürüst çalışma prensibiyle başarmıştır. Gerektiğinde nakliyat ambarı kiralama gümrüklü ve gümrüksüz depolama portif ve greyder taşıma hizmeti vermektedir.

Hatay nakliyeciler kooperatifi aracılığıyla hizmetlerini sürdüren şirketimiz talepler doğrultusunda yol izni ve gabari dışı taşımalarda ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. iskenderun şehir içi lojistik hizmetini yerel firmalarla olan bağlantısıyla gerçekleştirerek yollara bilen deneyimli şoförler vesilesiyle teslimatı zamanında ve eksiksiz yapmaktadır.

Antakya tır firmalarının bir özelliğide sınıra komşu olmalarıdır bu nedenle taşımacılık alanında kendini geliştirmiş olan şehrimiz türkiye geneline  şehirler arası nakliyat hizmetinde hiç yorulmadan rahatlıklı taşıma organizasyonunu gerçekleştirmektedir.


Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
Sosyal medyada bize destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz.