Bizi Takip Edin
facebook sayfamız
twitter sayfamız
youtube sayfamız
google+ sayfamız

HAKKIMIZDA

“Doğru zamanda doğru yerde doğru kararı verme” stratejisi, bilgi ve teknolojiye dayalı lojistik hizmet anlayışı ile konusunda uzmanlaşmış eğitimli kadrosu ile müşteri beklentileri ve taleplerinin de ötesinde hızlı, kolay ve ekonomik alternatifler üreterek başarı ve kalite grafiğini daha da yukarılara taşımanın azmi ve kararlığı içerisindedir.

Nakliye sektörünün uluslararası taşımacılıkda öncü liderlerinden  biri olmamız ve bu hızla yoluna devam eden Arınak Lojistik olarak hizmeti sizlere taşımaktayız.Asya va Avrupa’ya kaliteyi benimsemiş bir hizmet anlayışıyla yapmış olduğumuz    hizmetler bunların birer örneğinidir. En büyük hedefimiz Türk Cumhuriyetlerine, Asya ve Avrupaya ülke içi nakliyatlarında daha ileri sağlam taşımacılık hizmetlerini tecrübeli  elemanlarımızla sizlere sunmaktır

Arınak lojistik olarak bünyemizde barındırdığımız çalışma ve hizmet gücüyle transport işlemlerini en kaliteli şekilde yürütmekteyiz. Bu sahip olduğumuz taşımacılık altyapısı ve kalite uluslararası çapta ilerlemektedir. Nakliyede öncü Arınak Lojistik, stratejik konuma sahip olan Türkiye’nin Asya ve AVRUPA arasındaki nakliye ve lojistik hizmetlerini üstlenmiştir. Karayolu taşımacılığı ile Türkiye’den bütün Asya ve Avrupaya bu kalite dağılsın diye bizler bu ilkeyi amaç edindik.

Arınak Lojistik, geniş hizmet ağı ve taşımacılık kalitesiyle uluslarası düzeyde bir noktaya sahiptir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en iyi nakliyat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.Gelişen lojistik hizmetlerini değişen çağda daha iyi ve sağlam gerçekleştiren firmamız yoluna kararlı adımlarla devam etmektedir.

Yeni olmanın verdiği heyecan doğrultusunda mesleki deneyime sahip dinamik ve ciddi bir ekip çalışması ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya yönelik çağdaş, güvenli, süratli ve ekonomik bir taşıma hizmeti sunuyoruz.

 

Deneyimli ve hizmetlerinde müşteri memnuniyeti odaklı kadrosu ile siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet sunmak için bir araya geldik. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Arınak Lojistik Ekibi…

 

 

Aşağıdaki bilgiler dahilinde navlun teklifinizi rica ederim.

 

Güzergah:Çıkış İzmir-Erhanlar Antrepo ve  Tahran gümrük teslimi.

Tonaj:19.908 kg,

Mal cinsi: yem katkı maddesi,

Paketleme:20 palet (1 tonluk paletler halindedir), üst üste yüklenemez.

Detaylar: Mal Amerika’dan gelmiş, direkt antrepoya konmuş ve ithalatı yapılmamıştır. Transit ihracat olarak İran’a gidecektir.


Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
Sosyal medyada bize destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz.