Bizi Takip Edin
facebook sayfamız
twitter sayfamız
youtube sayfamız
google+ sayfamız

eskişehir ağır nakliyat firmaları

Eskişehir tır nakliye firmaları arasında ilk sıralarda yerini alan şirketimiz tenteli ve açık kasa taşımalarında hizmetlerini büyük bir titizlikle yürütmektedir. nakliyeciler sitesi ve kooperatifi aracılığıyla depo ve ambar hizmeti yanı sıra parsiyel parça yük nakliyeside yapmaktadır. şehir içi kamyon nakliyat organizesi konusunda yüzlerce şoförle bağlantısı olan şirketimiz büyük proje taşıma işlerinin altına imzasını atmıştır.

Nakliyeciler kooparetifi garajı ile irtibatlı olan mersin ağır nakliyat talepler doğrultusunda anında araç organizasyonu yaparak müşterilerine özel hizmet sunar. ayrıca çıkıntılı ve gabari dışı yük ve eşya taşımasında en ucuz fiyatlarla kaliteli hizmet konusunda seviyeyi en üst seviyeye çıkarma yolunda gayret göstermektedir.

Uzun yolların uzman tır şoförleriyle yıllara ve yollara meydan okuyan şirketimiz sizlere taşıma işini en kolay hale getirme yolunda üzerine düşeni yapmaktadır. Frigo taşımasını özmal kiralık araçlarla yapmaya devam ederek yaş sebze meyve ithalat ihracatını yapmaktadır


Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
Sosyal medyada bize destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz.