Bizi Takip Edin
facebook sayfamız
twitter sayfamız
youtube sayfamız
google+ sayfamız

erzurum ağır nakliye firmaları

Erzurum nakliyecileri arasında yerini pekiştirmiş tüm nakliye hizmetlerinde başarı kaydeden şirketimiz sizlerle daha güçlü olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. ağır nakliyat konusunda tüm işlemleri yol izni gabari dışı yüklemeler köprü geçişleri gibi hizmetleri talepler doğrultusunda ucuz kaliteli ve hızlı bir şekilde yüklerinizi varış noktasına teslim etmektedir. Erzurum Şehirler arası nakliyat firmalarıyla uzun bir geçmişi olan şirketimizi tedarik zincirini yerel firmalardan oluşturmuştur.

Nakliyat ambarı işletmeciliği’ndede eskilere dayanan geçmişiyle müşterilerimize uygun depo kiralama danışmanlığı yapmaktayız. türkiye’nin çeşitli şehirlerine tenteli ve açık kasa kiralık ve özmal araçlarla yük taşıyan firmamız bu konudaki yetiştirmiş olduğu bilinçli tırcılar ve büro elemanlarıyla başarıyı yakalama yolunda epeyce ilerlemiştir.

Frigo nakliye işlerini’de organize mersin ağır nakliyat tüm çalışmalarını açık ve şeffaf bir şekilde yol bilgilendirme konusunda görevli personellerimiz’ce yük sahibine düzenli bilgi aktarılmaktadır. C2 belgesine kayıtlı özmal ve kiralık araçlarla nakliye hizmetlerini sürdürmekteyiz.


Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
Sosyal medyada bize destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz.