Bizi Takip Edin
facebook sayfamız
twitter sayfamız
youtube sayfamız
google+ sayfamız

düzce ağır nakliyat

Düzce şehirler arası nakliyat olarak türkiye çapında çalışan şirketimiz kamyon ve tır nakliyesinde 20 yılı aşkın süredir kaliteli ve ucuz taşımacılığının piri olma yolunda uzun mesafeler kaydetmiştir. Nakliyat ambarı kiralam ve antrepo konusundada deneyimli olan şirket karar verme yetkisine sahip uzman personelle sizlere hizmet sunar.

Eşya taşımalarında C2 taşıma belgesinin vermiş olduğu yetkiler doğrultusunda hizmet veren firmamız müşteri taleplerine göre gabari dışı ve çıkıntılı yük izinleri dahil hizmetimize devam etmekteyiz. ayrıca tenteli tır filosuyla özmal ve kiralık olmak üzere hizmetimiz yurt içi ve yurt dışı olarak vermekteyiz. nakliyeciler kooperatifi bağlantımızla en ucuz fiyat nakliye hizmetini sunmaktayız.

Düzce nakliyeciler sitesi firmalarıyla olan sıkı ilişkilerimiz sayesinde talepler doğrultusunda araç istenildikten 1-2 saat içerisinde organizasyonu gerçekleştirmekteyiz.  uluslararası nakliyat olarakta uzun yıllardır tır işi yapan firmamız kendini geliştirmeye devam etmektedir. Gürcistan’da bir çöp sahası projemiz var. imkan ve navlun rica ederim. Proje sahası: Ajara bölgesi Tsetskhlauri – Gürcistan Sizden aşağıdaki 2 opsiyon için nakliye ücretlerini belirtmenizi rica ederim.1- 1×800 kW motor ve ekipmanları Almanya’dan Türkiyeye gelecek. Türkiye’de Adana’da Barış Mühendislikte konteyner içine konacak. Konteyner özel yapım konteyner olacak ve ebatları L:12xH:3xW:3 mt. 2 – motor ve ekipmanları (1×800 kW) direkt olarak Almanya’dan proje sahasına gidecek. Türkiye’den kazan, konteyner, radyatör, pompalar, kontrol panoları motor dan ayrı direkt proje sahasına gidecek.


Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
Sosyal medyada bize destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz.