Bizi Takip Edin
facebook sayfamız
twitter sayfamız
youtube sayfamız
google+ sayfamız

denizli ağır nakliye firmaları

Denizli nakliyeciler sitesi ve bölgedeki kamyon ve tır sahipleri’yle olan güçlü irtibatı vesilesiyle denizli bölgesinde büyük proje teşıma’larına talip olan firmamız daha önce bitirmiş olduğu proje taşımalarını referans göstermektedir.

Nakliyat ambarı ve depolama uzmanı olan mersin ağır nakliyat gümrüklü ve gümrüksüz depo kiralama konusunda müşterilerin taleplerini yerine getirmektedir. Nakliyeciler kooperatifi aracılığıyla tüm işlerinizi güvenli bir şekilde nihayete erdirir. kamyon nakliyecileri ve tır şöfor’leriyle uzun yıllardır çalışan firmamız yüklerinizi en ucuz ve en kısa sürede varış yerine teslim eder. kamyon garajı adres ile kamyonların nerede olduğunu anında size bildirir.

Frigo taşımacılığı konusunda türkiye genelinde hizmetler devam etmektedir. Aşağıda ayrıntılarını sunduğumuz yükleme ile ilgili aracımızın konumu tablodaki gibidir, bilgilerinize sunar iş birliğiniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Hürremdere yükleme Ankara teslim Ankara gümrükleme 0/24 ton Paletli graniHaftada 2/3 araç yükleme olacak Toplamda 30 araç Standart tenteli tır Türk plakalı araç olmalı veya sorunsuz iran plaka araç olabilir.. 15 Nisan başlayacak ilk araç yükleme iran plaka ve türk plaka için navlun teklifinizi rica ederiz..


Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
Sosyal medyada bize destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz.