Bizi Takip Edin
facebook sayfamız
twitter sayfamız
youtube sayfamız
google+ sayfamız

burdur ağır nakliye

Burdur şehir içi nakliyat tüm çalışmalarında yüksek kalite ve ucuz fiyat politikasıyla çalışmalarını sürdürmekle sizlerin hizmetindedir. Şirketimiz silerin talepleri doğrultusunda nakliyeciler sitesi’sinde bulunan irtibatı vesilesiyle tüm nakliye işlerini en hızlı uygun navluna ve taşıma fiyatına gerçekleştirmenin bu günümüz ekonomisinin olmazsa olmazı olduğunu bilme bilinciyle hizmetlerini devam ettirmektedir.

Burdur nakliyeciler kooperatifi aracılığıla yerel firmaların taşıtlarından destek alarak ve kendi özmal tırlarını kullanarak tam bir lojistik hizmetiyle beraber gümrüklü ve gümrüksüz ambar depo kiralma ve kiraya verme hizmetini ücretsiz olarak olarak vermektedir. gabari dışı ve çıkıntılı yüklerinizide türkiyenin tüm illerini yol izni dahil tüm masrafları en ucuz maliyetle sizlere sunmaktadır.
burdur tır nakliye firmaları

Burdur nakliyat ambarı firmalarının  güvenilir isimleri arasında boy gösteren mersin ağır nakliyat diğer firmalara oranla daha rekabetçi fiyatlar sunarak müşterilerine hizmete devam etmektedir. frigo nakliyeside yapan firmamız yaş sebze meyve ve balık gibi ürünleri soğuk taşıma zinciri vesilesiyle tüm türkiye sevk etmektedir.

Aşağıdaki detaylarına göre fiyat teklifinizin geçmenizi rica ediyorum.

 Mal:       Buzdolabı

Agır:      22.000 Kg

Araç:      1 tane ful 92 m3 araç (2,75 metre yüksek)

Yukleme:   Manisa, TR

Boşaltma:  Dnepropetrovsk, UA


Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
Sosyal medyada bize destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz.