Bizi Takip Edin
facebook sayfamız
twitter sayfamız
youtube sayfamız
google+ sayfamız

bulgaristan ağır nakliyat firmaları

Bulgaristan parsiyel kara nakliye ve taşımacılık işlerininde marka değerini koruyan şirketimiz uygun ve ucuz  fiyata tüm yük ve malzemelerinizi  istanbul bulgaristan’a nakliyesini ve teslimatını cmr sigortası kapsamında eksiksiz olarak yapar. bulgaristan kargo aksaray şubemiz aracılığıyla bulgaristan’a eşya taşıma kargo göndermek yoluyla en kısa sürede teslim eder.

İzmir irtibatımızla tüm taşımalarınızı lojistik mantığıyla depolamadan ambara kadar tam bir hizmet verir. gabari dışı taşımaları lowbed ve ağır nakliyat araçlarımızla yol izni ve yükün çıkıntısına göre yol güzergahı belirlendiktan sonra malzeleri eskort eşliginde varış noktasına ulaştırır. ayrıca tenteli tır filosuna sahip şirketiz paletli ve kuru yük bağlamındaki eşyalarınızı eksiksiz teslim eder.

Frigo taşımacılığında çok deneyimli firmamız özmal ve kiralık araçlarla C2 taşıma belgesinin vermiş olduğu yetkiler çerçevesinde sevkiyatını yapar. AHL-VARNA KARAYOLU
1 PALET 692 KG (GEMİ TEKNİK MALZEMESİ ) navlun ücretini öğrenebilir miyim. Şirketimiz tüm nakliye lojistik hizmetlerinizi yüksek kalite çalışmayla sonuçlandırır.


Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
Sosyal medyada bize destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz.