Bizi Takip Edin
facebook sayfamız
twitter sayfamız
youtube sayfamız
google+ sayfamız

azerbaycan nakliyat

mersin ağır nakliyat

Azerbaycan’a lojistik taşımalarınızın güvenli, zamanında ve daha minimum sürede ekonomik olarak müşterilerimize ulaşmasını ilke edinmiş

mersin ağır nakliyat

müşterilerimizin her türlü memnuniyeti odaklı hizmet vermek, uzun vadede kalıcı ilişkiler bilinci içerisindedir. Azerbaycan’a nakliye konusunda göstermiş olduğumuz özen, teknolojiye paralel bir alt yapı ile donatılmış araç ve uzman personellerimiz sayesinde uluslararası bazda Azerbaycan nakliye  konusundada öncü firma olmaya adayız.

şah lojistik Hizmete sunacığımız araçlarımız Azerbaycan ve tüm illerine ve nahçıvan ithalat ve ihracat taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, hasarlarını teminat altına alabilmek için, tır CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır.

 Cıkış gürüğümü  erenköy gümrüğü olcak  ürünü götürecek arkadaşın iletişim bilgilerini iletmenizi rica ederim iyi çalışmalar

şah lojistik Azerbaycan’a her hafta belirli günlerde grupaj, azerbaycan nakliye firmaları taşimalarımızda aralıksız devam etmektedir. Firmamız, yüklerinizi Azerbaycan ve nahçıvana uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.

Azerbaycan’ın Başlıca parsiye Nakliye, İlleri;

Bakü Lenkeran Mingeçaur Gence Sumgayt

adana

gaziantep

Türkiyeden

ankara

aksaray

kayseri   lojistik

konya

karaman

istanbul

izmit  taşımacılık firmaları

kastamonu

mersin

izmir

samsun

dağıstan

türkiye azerbaycan kargo

antalya

dağıstan

aksaray    cargo şirketleri

aksaray  azerbaycan  kargo şirketleri

lojistik firmaları


Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
Sosyal medyada bize destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz.