Bizi Takip Edin
facebook sayfamız
twitter sayfamız
youtube sayfamız
google+ sayfamız

arnavutluk nakliyat firmaları

 Mersin Ağır Nakliyat logistics olarak, müşterilerimize uluslararası karayolu taşımaları konusunda hizmet vermekteyiz  Firmamız uluslararası karayolu taşımacılık ve dağıtım hizmetlerini çağdaş anlayışla Türkiye arnavutluk arasında hizmet sunan merkezi arnavutluk’ta  bulunan kurumsal bir uluslararası lojistik firmasıdır.

Türkiye — arnavutluk –  arasında ithalat, ihracat, transit, komple taşımalar konusunda uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti vermektedir. İşimizde garantili çalışmak, titizlik ve takip en önemli amacımızdır.

Güncel Türkiye/arnavutluk   TAŞIMALARINIZDA sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacagız.

Arnavutluk ağır nakliyat 1996 yılında faaliyete başlamış ve uluslararası yollara boy göstermeye başlamış ve ağır nakliye konusunda söz sahibi firmalardan biri olmuştur şu an Arnavutluk , istanbul ve hatay ’daki üç ofisinde faaliyetlerine devam etmekte olup, yetişmiş ve tecrübeli işgücü ile proje kargo nakliyesi konusunda ülke sınırlarını aşan haklı bir üne sahip olmuştur.

Proje kargo nakliyat’ı konusunda her geçen gün konumunu güçlendirmeye devam ederek. Gelişen taşıma tekniklerine yakından takip ederek, müşteri ve tedarikçilerin’de taleplerini göz önünde bulundurarak lowbet alım yatırımlarına devam etmektedir.
işimiz müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin nakliye maliyetlerini düşürmeye çalışmak, aynı anda lojistik ve nakliye operasyonlarına yeterli değeri katmaktır.


Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
Sosyal medyada bize destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz.