Bizi Takip Edin
facebook sayfamız
twitter sayfamız
youtube sayfamız
google+ sayfamız

afganistan ağır taşımacılık

Afganistan taşımaları uzun yıllar boyunca şirketimiz tarafından yapılmış sayısız projenin altına imza atmış tecrübesiyle tam bir afganistan nakliye firması olmuştur. firmamız türkiyenin her bölgesinden tecrübeli tır şoförleriyle yük nakliyenizi yaparak sorunsuz teslimat sağlar. ayrıca mersin ağır nakliyat olarak almanya, italya ve romanya gibi ülkelerden afganistana aktarmalı ve direk hizmet sunmaya devam etmektedir

Şirketimiz ulaştırma bakanlığının vermiş olduğu C2 belgesi yetkileri doğrultusunda türkiye’den  afganistan’a gabari dışı yüklerinizi lowbetler aracılığıyla taşır. normal kasa içi yükleri ise özmal kiralık araçlarımızla türkiye’den herat, mezarı şerif ve kabil gibi afganista’nın şehirlerine nakliye hizmetlerinizi uygun fiyata ve hızlı bir şekilde vermekle beraber ücretsiz nakliye danışmanlığınıda yapmaktayız.

Frigo taşımaları firmamızın ana taşıma kalemlerinden biri olduğu için her mevsimde soğuk taşıma yapan tır ve kamyonlarımızla hizmetimiz devam etmektedir. daha düşük maliyetli taşıma yapmak isteyen müşterilerimize iran plakalı tırlarla aktarmalı ve direk taşıma hizmeti sunmaktayız.


Hizmetlerimiz
Sosyal Medya
Sosyal medyada bize destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz.